Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr47 zapraszają 1 września 2021 roku na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 według poniższego harmonogramu:

KLASY 0 – I

Klasa 0a – godz. 12:30

Klasa Ia – godz. 8:00

Klasa Ib – godz. 9:30

Klasa Ic – godz. 11:00

Uczniów zerówki i klas pierwszych zapraszamy wraz z rodzicami. Podczas spotkania wychowawcy przekażą istotne informacje organizacyjne. Przypominamy, że spotkania odbywają się w oparciu o reżim sanitarny – zakryte usta i nos, dystans. Jednocześnie informujemy, że w spotkaniu może uczestniczyć jeden rodzic/opiekun.

KLASY II – III

Klasy IIa/IIb/IIc – godz. 8:15

Klasy IIIa/IIIb – godz. 8:30

Rodzice uczniów klas drugich i trzecich nie wchodzą do budynku szkoły. Wychowawcy odbierają uczniów z boiska i tam sprowadzają po skończonym spotkaniu. Prosimy o zachowanie zasad obowiązujących w czasie pandemii.

KLASY IV-VIII

Klasy IVa/IVb/IVc oraz Va/Vb/Vc – godz. 9:00

Klasy VIa/VIb oraz VIIa/VIIb/VIIc/VIId/VIIe – godz. 10:30

Klasy VIIIa/VIIIb/VIIIc/VIIId/VIIIe – godz. 9:30

Rodzice uczniów klas czwartych i starszych nie wchodzą do budynku szkoły. Wychowawcy odbierają uczniów z boiska i tam sprowadzają po skończonym spotkaniu. Prosimy o zachowanie zasad obowiązujących w czasie pandemii.